Reference

Honza&Monika

"Dobre odpoledne pane Báro. Do recenze bychom  uvedli, že se nám u vás velice líbilo, že je to krásně zařízené, čisté a nové.  Umístění v klidné čtvrti a především velmi milí, ochotni a vstřícní majitele-ubytovatele. 😉 Honza&Monika  Špindl. Ubytování v termínu: srpen 2018.

Vlasťa Macík 

Moderátor, cestovatel a spisovatel

Pokud bych se měl ještě někdy ubytovat v Prušánkách, nebudu se vůbec rozmýšlet a volám rovnou ubytování U Báry. Nádherná novostavba, krásný pokoj, příjemní a přátelští majitelé. Budu se těšit na další setkání. Vlasťa Macík

Markét (26), Luki (31) a Matěj (10 měs.)

Ostrava Heřmanice

Ubytování se nachází v 1.patře novostavby.   Tvoří ji 3 pokoje k pronajmutí, společný obývací pokoj a společná kuchyň. Ubytování je  je situováno ve velmi klidné oblasti Prušánek. Co se týče společných místností tak obsahují vše, co člověk může potřebovat (lednice, příbory, hrnce, mikr. trouba atd..). Vše nové v krásném designu a hlavně čisté. Za nás můžu pouze doporučit a v budoucnu se určitě rádi vrátíme.

P.S. Velice milý a ochotní pronajímatelé

     Srpen 2018

manželé Ryglovi

Dobruška

„Pěkné a čisté ubytování, příjemní domácí, ideální místo pro vinařskou turistiku. Spokojenost.

Pobyt 15 - 19. 11. 2018

Jiří +1 , Michal + 1

Cvrčovice a Tešánky

"Zdravím všechny kdo máte zájem o pěkný pobyt s odpočinkem v malebném kraji plném vinných sklepů. Toto ubytování doporucuji všemi dvaceti prsty na těle. Ubytko pěkné, čisťounke, útulné. Pěkná novostavba kvalitně vybavená na klidném miste. Pan domácí jedním slovem bombarďák. Jde se sním na všem domluvit a rád poradí je hodně vstřícný. Výlety tipu sklepy, historie,zoo, cyklostezky a buh vi co ještě vše je kousek. Za mě vřele doporucuji. Byly jsme nadmíru spokojeni a ze 100 bodu dáváme 100 bodu. Rampa s rodinou ubytovani září 2018

Mudr. Jiřina Pospíšilová,  Mgr. Kateřina  Holíková + 7

Teplice a okolí


Moderní dům v klidné části. Moderní vybavení, pokoje mají vlastní koupelnu, jsou prostorné. Kuchyně kompletně zařízená. WiFi k  dispozici. Parkování bez problémů. Majitelé stále vylepšují a zdokonaluji. Hlavně jsou velmi milí a vstřícní. Za naší velkou skupinu dávám 5 hvězdiček z 5. 

Duben 2019

Michaela Dvořáková  + Honza

Liberec 


Ubytování Bára patří k tomu nejlepšímu, co jsme v rámci soukromého ubytování zatím navštívili. Moderní vybavení všude, kam se podíváte. Od nádherné čisté koupelny, útulného pokoje, super pohodlnou postel, ledničku na každém pokoji až po plně funkční a vybavenou kuchyň. Majitelé moc milí, vstřícní, rychlá komunikace, neuvěřitelná ochota. Po domluvě jsme zkusili i snídaně a čekal na nás nadstandardní servis hodný hotelu. Za nás jasných 5 hvězdiček a doporučujeme všem!

Honza Stuchlík + Lucie

Česká Lípa


Na recenze moc nedám a ani je moc nepíši, ale v tomto případě musím udělat výjimku. Ubytování se nachází v patře novostavby rodinného domku. Parkování je zajištěno před domem. V patře jsou tři samostatné pokoje s vlastním sociálním zařízením a společné prostory. Ve společných prostorách je výborně zařízená kuchyň kde najdete opravdu vše, na co jste z domova zvyklý a příjemné posezení ve společné místnosti. Vybavení pokojů si nic nezadá s pokoji v nadprůměrném hotelu. Kvalitní materiály, klimatizace, úžasná koupelna a výborná postel s luxusní matrací. Všude čisto a voňavo. Měli jsme možnost si po domluvě objednat snídaně. Naprostá spokojenost.Jídla tolik, že to ani nesníte. Myslím, že ani v hotelu se tak dobře nenajíte. Majitelé jsou milí a přátelští, dá se na všem domluvit a nic není problém. Toto ubytování vám nabízí spojení útulnosti domova a hotelového nadstandardu. Za mne ubytování Bára nasadilo laťku hodně vysoko.

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

„Ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum.“

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

„Ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum.“