Ceník a podmínky ubytování

Ve společenské místnosti je k dispozici PC - ( vhodný na  prohlížení webových stránek, fotek apod. ) Klimatizace je nově v letním období za příplatek.   ( hosté často nerespektují podmínky a klimatizace pouští při otevřených oknech  )

Pokoj č. 1:  590 kč/noc/osoba

  • 2 lůžkový pokoj s přistýlkou,  vanou, ledničkou a  klimatizací  ( v letním období za příplatek. )  V ceně je společná, plně vybavená kuchyně - (trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, dále jídelní a obývací kout )  + vlastní PC na pokoji.

Pokoj č. 2:  550 kč/noc/osoba, 

  • 2 lůžkový pokoj s ledničkou   klimatizací ( v letním období za příplatek )   - v ceně je společná, plně vybavená kuchyně - (trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, dále jídelní a obývací kout )

Pokoj č. 3:  550 kč/noc/osoba,

  • 2 lůžkový pokoj s ledničkou a  klimatizací  ( v letním období za příplatek ) s možností přistýlky,  v ceně je  společná,   plně vybavená kuchyně - ( trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, dále jídelní a obývací kout   )   + vlastní PC na pokoji. 

Z pokojů  lze vytvořit  soukromý apartmán a navýšit počet lůžek.   K obyvací časti nově další  WC!

Děti cena  po dohodě,  za příplatek je možnost postýlky.   Dítě do dvou let věku - bez nároku na lůžko zdarma.  

Všechny pokoje tvoří s kuchyní, obývákem a jídelnou ubytování apartmánového typu. 

 5 kW klimatizace v obývací části, v pokojích 3 x klima 2 kW.   ( v letním období za příplatek )

Cena  při týdenním pobytu  a větším obsazení  ( 8 osob )  dohodou.    Možnost cca  už od 420  kč/osoba/den.

Minimální doba ubytování:  2 noci!

Při obsazení pokoje jednou osobou cena 850 kč/noc.

Ubytování není vhodné  k pořádání oslav. Nutno dodržovat od 22 - 7 hodin noční klid,  z důvodu zachování soukromí dalších hostů.

( Je možnost domluvit  vinný sklep)))   Pozor!          Nutno  hlásit dopředu!  )

Vratná kauce za pokoj po příjezdu  1000 kč.
Příjezd na ubytování  14:00 - 22:00
Odjezd z ubytování nejpozději do 10:00!     10 - 14 hod. probíhá úklid pro další hosty,  jinak se  započítává další den ubytování.


Storno podmínky:

S částečným vrácením peněz - 7 dní

  • V případě zrušení rezervace po vytvoření rezervace host zaplatí 50 % z celkové ceny a v případě zrušení rezervace méně než 7 dní před příjezdem 100 % celkové ceny. Pokud se host k pobytu nedostaví, bude mu účtováno 100 % celkové ceny.Nejsem plátce DPH.